ویروس استفاده مسابقه دریافت برنامه

ویروس: استفاده مسابقه دریافت برنامه آمریکا پروژه پرواز بنزین برنامه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اینفانتینو گفت محرومیت پرسپولیس را خاص پیگیری می‌کنم / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان اینکه مدیر فیفا صحبت‌های وزیر ورزش راجع به محرومیت پرسپولیس را پذیرفته و قول پیگیری خاص داده هست، گفت: برانکو اعلام کرد اجازه دهید

اینفانتینو گفت محرومیت پرسپولیس را خاص پیگیری می‌کنم / گرشاسبی

گرشاسبی: اینفانتینو گفت محرومیت پرسپولیس را خاص پیگیری می کنم

عبارات مهم : پرسپولیس

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان اینکه مدیر فیفا صحبت های وزیر ورزش راجع به محرومیت پرسپولیس را پذیرفته و قول پیگیری خاص داده هست، گفت: برانکو اعلام کرد اجازه دهید کارم را خودم انجام دهم.

به گزارش مهر، حمیدرضا گرشاسبی راجع به اینکه بعد از دربی تا امروز چه اتفاقاتی جهت بهتر شدن شرایط پرسپولیس افتاده هست، گفت: باید تقدیر خاص ای از هواداران داشته باشم که صاحبان مهم این کلوب هستند و دغدغه زیادی دارند که تیمشان هر لحظه افتخارآفرینی کند. خوشحالیم با حمایت و رهنمودهای این عزیزان پرسپولیس توانسته در این دو سال رکوردهای زیادی بزند. الان هم دور از رکوردشکنی نیست ولی همه می دانند که به ناحق و ناجوانمردانه محروم شدیم و جرایم سنگینی جهت ما لحاظ شد.

وی افزود: این نوع جریمه و هجمه به سمت یک باشگاهی که با شتاب خوبی رو به جلو حرکت می کند، با مستنداتی که ما داریم یکطرفه بود و دو پنجره نقل و انتقالات هم محروم شدیم. عالی ترین بازیکن ما ۴ ماه محروم شد و جرایم مالی سنگینی را تحمیل کردند. ما از خیلی از این موارد عبور کردیم و تلاش کردیم در روحیه تیم تاثیر نگذارد. عامل مهم اینها، حضور هواداران بود که کلوب و بازیکنان را تنها نگذاشتند.

اینفانتینو گفت محرومیت پرسپولیس را خاص پیگیری می‌کنم / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس یادآور شد: یک پنجره نقل و انتقالات ما هنوز بسته هست. بازیکنان نباید از هر نظر در حاشیه امنیت باشند. باید بدانند هنگامی که ریتم تیم ناهماهنگ شد، جایگزین داشته باشند. ما از همه این فرصتها محروم شدیم. الان هم این محرومیت ادامه دارد. تلاش شده است است خللی در روند تیم ایجاد نشود.

گرشاسبی با بیان اینکه پرونده ژوزه تمام شده است هست، گفت: مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان حق دادگاه هست. فعلا که از بدهی ها رهایی نداریم.

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان اینکه مدیر فیفا صحبت‌های وزیر ورزش راجع به محرومیت پرسپولیس را پذیرفته و قول پیگیری خاص داده هست، گفت: برانکو اعلام کرد اجازه دهید

وی در خصوص پرسشها مالی پرسپولیس اظهار داشت: تنگناهای مالی خاص خودمان را داریم در حالی که تلاش می کنیم شرایط اصلاح پیدا کند باید با این پرسشها هم کنار بیاییم. ما باید فروردین ماه به ازبکستان برویم و پروازها به شکلی است که باید چارتر بگیریم. جا دارد وزارت ورزش تقدیر می کنم که در روزهای سخت با ما بودند.

سرپرست کلوب پرسپولیس در خصوص مذاکره ای که با اینفانتینو مدیر فدراسیون بین المللی فوتبال در پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت لغو محرومیت این کلوب از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی داشته هست، گفت: فرصتی بود که در ابعاد متفاوت با مدیر فیفا تعامل کنیم. در ملاقاتی که اینفانتینو با آقای سلطانی فر داشتند، وزیر ورزش علاوه بر تاکید حق فوتبال کشور عزیزمان ایران در خصوص شرایط کلوب پرسپولیس نیز به طور خاص صحبت کردند. ضمن اینکه به ناحق جهت ما محرومیت مطرح شده است بود، با استدلال نیرومند آنرا مطرح کرد. مدیر فیفا هم سر تکان می داد و نشان این بود که حرفهای وزیر را پذیرفته است!

گرشاسبی ادامه داد: زمانی که اینفانتینو جهت تماشای دربی به ورزشگاه آزادی آمد، گزارش مختصر و جامعی را از روند پرونده محرومیت کلوب پرسپولیس و تعاملی که با کلوب ریزه اسپور ترکیه داشتیم ارائه کردیم او که خیل عظیم جمعیت هواداران به خصوص پرسپولیسی ها را دیده بود به من گفت تمام تلاشم را می کنم که این مورد شما را پیگیری خاص بکنم. ما هم منتظریم تا خبر خوشی را بدهند. از این وقت هم استفاده کردیم.

اینفانتینو گفت محرومیت پرسپولیس را خاص پیگیری می‌کنم / گرشاسبی

وی راجع به انتقادات اخیر از نحوه تاکتیک تیمی پرسپولیس و اینکه آیا شما یا کمیته فنی روی ترکیب های پرسپولیس نظارت دارد؟ گفت: با اینکه محرومیم ولی ستاره های درخشانی داریم. همین هم باعث شده است است که در جدول لیگ برتر با ۱۶ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در صدر حضور داشته باشیم. برانکو شبانه روز با بازیکنان هست، او به من اعلام کرد اجازه دهید کارم را خودم انجام دهم. از لحاظ حرفه ای هم نمی توانیم دخالت کنیم.

گرشاسبی هم در خصوص باخت پرسپولیس در دربی ۸۶ برابر استقلال تصریح کرد: بعد از ۱۸ هفته در لیگ باختیم. البته خودمان هم از باخت در دربی غمگینیم. ما نیاز به حمایت هواداران داریم و امیدواریم در بازی با الوصل امارات به ورزشگاه بیایند.

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان اینکه مدیر فیفا صحبت‌های وزیر ورزش راجع به محرومیت پرسپولیس را پذیرفته و قول پیگیری خاص داده هست، گفت: برانکو اعلام کرد اجازه دهید

وی افزود: بعضی خصمانه تیشه برداشته اند تا به ریشه پرسپولیس بزنند ولی هواداران با حضورشان نشان دادند همراه کلوب هستند. برانکو آبروی خودش را دوست دارد و به شدت هم ناراحت هست. مطمئن باشید هواداران امروز مانند هر لحظه بازی خوبی از پرسپولیس می بینند.

واژه های کلیدی: پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz