ویروس استفاده مسابقه دریافت برنامه

ویروس: استفاده مسابقه دریافت برنامه آمریکا پروژه پرواز بنزین برنامه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به احتمال توافق نکردن با کلوب الغرافه و بازگشت طارمی بیان کرد در این فوتبال هر چیزی امکان‌پذیر است. 

واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی

واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی

عبارات مهم : فوتبال

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به احتمال توافق نکردن با کلوب الغرافه و بازگشت طارمی بیان کرد در این فوتبال هر چیزی امکان پذیر هست.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با برنامه پایتخت کشور عزیزمان ایران ورزشی رادیو تهران، راجع به آخرین اوضاع تیم فوتبال پرسپولیس و این که آیا بدهی های خارجی این تیم به طور کامل پرداخت شده است است یا خیر، اظهار کرد: بیش از ۷۰ درصد از بدهی ها پرداخت شده است است و در حال حاضر به مرور کارها را انجام می دهیم تا خطری کلوب را ترساندن نکند تا ان شاء الله بتوانیم کلوب را به سمت پیشرفت حرکت دهیم. یک مجموعه باید از حواشی مواظبت کند که به خاطر بدهی های خارجی دچار مسئله نشویم. شاید کسی در این میان قصور کند ولی فدراسیون فوتبال که متولی فوتبال است باید مواظبت کند و پیشگیری کنیم تا اتفاقی رخ ندهد.

واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی

او راجع به اوضاع کمال کامیابی نیا هم، گفت : کامیابی نیا در یک اتفاق دچار دررفتگی کتف شد که این ناحیه بسیار حساس است و اگر دو بار آسیب ببیند، درمانش سخت می شود. متاسفانه با بدشانسی مواجه شد و این اتفاق رخ داد. در حال حاضر هم وضعیتش خوب است و فکر می کنم کم تر از دو هفته دیگر می تواند بازی کند.

سرپرست کلوب پرسپولیس در ادامه راجع به اوضاع طارمی و این که آیا کلوب پرسپولیس دریافت مبلغ توافق را خواستار شده است است تا ITC او را صادر کنند یا خیر؟ گفت : بعد از درخواستی که در ابتدا از کلوب الغرافه به دست مان رسید ما گفتیم که ابتدا شرایط تان را اعلام کنید و در ادامه آن ها شرایط ارزش را گفتند و ما دو، سه بند این شرایط را جابه جا کردیم و جهت ارزش فرستادیم. الان هم منتظر هستیم امضای مدیران کلوب و امضای آقای طارمی به دستمان برسد که مجددا آن را بررسی کنیم و اگر مورد قبول ما بود کار قطعی تمام شود. این کار باید امروز یا فردا (پنج شنبه) انجام شود.

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به احتمال توافق نکردن با کلوب الغرافه و بازگشت طارمی بیان کرد در این فوتبال هر چیزی امکان‌پذیر است. 

او در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد این توافق انجام نشود و طارمی مجددا به پرسپولیس باز گردد؟ گفت : همه چیز در این فوتبال پیچیده امکان پذیر هست. ما خیلی به طارمی اصرار کردیم که بماند. علاقه داشتیم که او بماند و گذشته را جبران کند ولی این کار دلی هست. او دوست داشت تجربه جدیدی داشته باشد و به خارج از کشور برود.

گرشاسبی راجع به این که آیا منافع مالی کلوب پرسپولیس هم در اتخاذ این تصمیم تاثیرگذار بوده یا خیر؟ گفت : این را صادقانه به همه هواداران می گویم. در خصوص آقای طارمی یک درصد بحث سود کلوب و درآمدزایی مطرح نبود، آیا که ما رفتیم و آن ۸۰۰ هزار دلار را حل کردیم (پرونده ریزه اسپور) و برگشتیم. لذا این تفکر نبود. هر کسی چنین فکری کند که کلوب به خاطر سود طارمی را واگذار کرده من واقعا از این تفکرش ناراحت می شوم. طارمی محکم و قاطع اعلام کرده است که من با در نظرگرفتن این که سه ماه از قراردادم باقی مانده می خواهم بروم.

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به این که آیا اطراف تمدید قرارداد با بازیکنان فکری کرده است یا خیر؟ گفت : بازیکنان ما تا آخر فصل با ما قرارداد دارند. همین روزها هم آقای برانکو فهرست مورد نظرش را به ما اعلام می کند تا بر اساس آن فهرست با بازیکنان صحبت می کنیم و قراردادشان را تمدید می کنیم. خوشبختانه تا به امروز هم هیچ بازیکنی نق نزده و ساز جدایی هم کوک نکرده هست. همه چیز در کلوب پرسپولیس دلی و رفاقتی ادامه دارد.

واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی

وی راجع به مطلب درج شده است در یکی از روزنامه ها مبنی بر این که برانکو یکی از بازیکنانش را نمی خواهد، گفت : برانکو عاشق همه بازیکنان هست. من از اهالی رسانه و کسانی که قلم به دست دارند خواهشمندم در نوشته های خود دقت کنند و پرسشها را وسوسه برانگیز جلوه ندهند. امیدوارم که همه کمک کنند تا بحران نیم فصل و بستن پنجره نقل و انتقالات را پشت سر بگذاریم.

گرشاسبی راجع به این که در انتخابات کمیته ملی المپیک مهدی تاج به عنوان نماینده اهالی فوتبال نتوانسته است در هیات اجرایی رای بیاورد، گفت : احتمالا آقای تاج در این زمینه فعالیتی نکرده اند. یعنی از قبل تلاش و مشورت نکرده است که رای بیاورد. فقط می دانم این کارها پیگیری و لابی گری می خواهد ولی با در نظرگرفتن این که فوتبال این همه سر و صدا دارد و همه مردم علاقه خاص ای به آن دارند باید یک فرد فوتبالی هم در هیات اجرایی عضو می شد.

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به احتمال توافق نکردن با کلوب الغرافه و بازگشت طارمی بیان کرد در این فوتبال هر چیزی امکان‌پذیر است. 

سرمربی کلوب پرسپولیس راجع به انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال که چند روز قبل برگزار شد هم، گفت : در آن انتخابات بهتر بود آراء تک تک روی تخته نوشته می شد تا شبهات به وجود نمی آمد.

واژه های کلیدی: فوتبال | فوتبالی | بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz