ویروس استفاده مسابقه دریافت برنامه

ویروس: استفاده مسابقه دریافت برنامه آمریکا پروژه پرواز بنزین برنامه

گت بلاگز اخبار حوادث سرقت‌های سریالی با طعمه کردن زن معتاد به وسیله شوهر صیغه‌ای

زن معتاد که با گریم صورت و کلاه گیس و با همدستی همسر صیغه‌ایش از راننده‌ها دزدی می‌کرد از سوی پلیس دستگیر شد.  

دزدی های سریالی با طعمه کردن زن معتاد به وسیله شوهر صیغه ای

عبارات مهم : ماشین

زن معتاد که با گریم صورت و کلاه گیس و با همدستی همسر صیغه ایش از راننده ها دزدی می کرد از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ، اوایل تیر بود که مرد میانسالی به دادسرای خاص دزدی پایتخت رفت و از زن شیک پوشی شکایت کرد. او گفت: سوار بر ماشین در حال عبور از خیابان بودم که زن جوان شیک پوشی دست بلند کرد واز من خواست او را سوار کنم. زن جوان می گفت مادرش در بیمارستان خوابیدن است و می خواهد جهت عیادت به بیمارستان برود.اما چند دقیقه بعد خودروی پرایدی ناگهان جلوی ماشینم پیچید. به ناچار توقف کردم. دو مرد از ماشین پیاده شده است و با چاقو و شوکر به من حمله کردند. آنها از من 500 هزار تومان پول، گوشی گوشی و خودروی پرایدم را دزدی کردند. فقط توانستم شماره پلاک خودروی آنها را بردارم.

با شکایت مرد جوان به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای خاص دزدی تحقیقات از سوی مأموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت شروع شد. با توجه به شکایت های مشابه دیگر مشخص شد که خودروی پراید متعلق به مجرم سابقه داری به نام بهروز است.وی در عملیاتی خاص بازداشت شد و به دزدی از راننده های ماشین اعتراف کرد.

سرقت‌های سریالی با طعمه کردن زن معتاد به وسیله شوهر صیغه‌ای

او گفت: به شیشه اعتیاد دارم. اعتیاد و بیکاری باعث شده است بود که به فکر راه درآمدی جهت تأمین هزینه مواد باشم به همین خاطر با همسر صیغه ای خود به نام شیوا و یکی از دوستانم به نام آرش نقشه دزدی را طراحی کردیم.او ادامه داد: طبق نقشه مان شیوا به عنوان مسافر سوار بر خودروهای عبوری می شد. بعد از طی مسافتی ما راه را بر رانندگان سد می کردیم و با این بهانه که مزاحم همسرم شده است راننده ها را مورد ضرب و شتم قرار داده و گوشی گوشی و پول ها و خودروهایشان را به دزدی می بردیم.

با اعترافات متهم، شیوا و همدست دیگرش نیز بازداشت شدند. زن جوان که اعتیاد شدید به مواد مخدر داشت در تحقیقات گفت: من یک زن مطلقه بودم چون اعتیاد داشتم به منزل هایی که پاتوق معتادان بود زیاد رفت وآمد می کردم. در یکی از همین منزل ها با بهروز آشنا شدم و دزدی از راننده ها را شروع کردیم. من جهت این دزدی ها کلاه گیس می گذاشتم و گریم می کردم و لباس های شیک می پوشیدم تا شناسایی نشوم.

زن معتاد که با گریم صورت و کلاه گیس و با همدستی همسر صیغه‌ایش از راننده‌ها دزدی می‌کرد از سوی پلیس دستگیر شد.  

با دستگیری سه متهم این پرونده به دستور بازپرس بهشتی تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ماشین | معتاد | اعتیاد | راننده | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz