ویروس استفاده مسابقه دریافت برنامه

ویروس: استفاده مسابقه دریافت برنامه آمریکا پروژه پرواز بنزین برنامه

گت بلاگز اخبار حوادث چند توصیه مهم اورژانس ، مردم دلواپس نباشند، کانون، حوالی ملارد، تهران لرزید

حوالی ساعت ۱:۰۰ بامداد چهارشنبه (۶ دی‌ماه) لرزش خفیفی در بعضی نقاط پایتخت کشور عزیزمان ایران احساس شد. مدیر شرکت مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گ

تهران لرزید/کانون، حوالی ملارد/مردم دلواپس نباشند/چند توصیه مهم اورژانس

عبارات مهم : ایران

حوالی ساعت ۱:۰۰ بامداد چهارشنبه (۶ دی ماه) لرزش خفیفی در بعضی نقاط پایتخت کشور عزیزمان ایران احساس شد. مدیر شرکت مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید این زلزله تأثیری بر گسل های پایتخت نداشته هست.

به گزارش ایسنا، مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرد که در ساعت ۵۴ دقیقه بامداد زلزله ای به بزرگای ۴.۲ ریشتر استان های پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز را لرزاند.

کانون این زمین لرزه در عمق ۱۲ کیلومتری زمین و در ۴ کیلومتری ملارد (استان تهران)، ۷ کیلومتری مشکین دشت (استان البرز) و ۷ کیلومتری صفا دشت (استان تهران) بوده است.

چند توصیه مهم اورژانس ، مردم دلواپس نباشند، کانون، حوالی ملارد، تهران لرزید

این زلزله در ۱۷ کیلومتری کرج و ۴۲ کیلومتری شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داد.

بر اساس گزارش های مردمی، این لرزش در اسلامشهر و کرج هم احساس شده است است.

حوالی ساعت ۱:۰۰ بامداد چهارشنبه (۶ دی‌ماه) لرزش خفیفی در بعضی نقاط پایتخت کشور عزیزمان ایران احساس شد. مدیر شرکت مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گ

در پی این زمین لرزه، ستاد مدیریت بحران استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در محل این استانداری تشکیل جلسه داد و محمدحسین مقیمی، استاندار تهران، در تماس تلفنی با فرمانداران ملارد و شهریار، ضمن اعلام آماده باش نیروهای امدادی، بر ضرورت حضور عوامل مدیریت بحران در منطقه تأکید کرد.

آماده باش کلیه دستگاه های امدادی/شهروندان آرامش خود را حفظ کنند

بعد از وقوع این زلزله خفیف، استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر آماده باش صد درصدی نیروهای امدادی در سطح این استان، گفت: مردم آرامش خود را حفظ کنند.

چند توصیه مهم اورژانس ، مردم دلواپس نباشند، کانون، حوالی ملارد، تهران لرزید

محمدحسین مقیمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به زلزله ٤.٢ ریشتری که در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران احساس شد، گفت: شهروندان آرامش خود را حفظ کنند و به موارد ایمنی که در این موارد مورد نیاز است رعایت شود توجه داشته باشند و از شتابزدگی و حرکت خودروها در معابر خودداری کنند.

وی همچنین از آماده باش کلیه نیروهای امدادی و انتظامی و خدماتی پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

حوالی ساعت ۱:۰۰ بامداد چهارشنبه (۶ دی‌ماه) لرزش خفیفی در بعضی نقاط پایتخت کشور عزیزمان ایران احساس شد. مدیر شرکت مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گ

جزئیات زیاد از زلزله ملارد/مردم دلواپس نباشند

همچنین، معاون آمادگی و مقابله شرکت مدیریت بحران کشور زمین لرزه ۴.۲ ریشتری که دقایقی قبل مرز دو استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز را لرزانده بود، گفت: این زمین لرزه مربوط به گسل مشکین دشت – اشتهارد است و در ساعت ۵۴ دقیقه بامداد امروز در عمق ۱۲ کیلومتری زمین رخ داد.

چند توصیه مهم اورژانس ، مردم دلواپس نباشند، کانون، حوالی ملارد، تهران لرزید

مرتضی اکبرپور در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: این زلزله از جمله بعد لرزه های زمین لرزه ۵.۲ ریشتری هفته گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز بود، گفت: جای نگرانی بابت این زلزله وجود ندارد و مردم دلواپس نباشند.

معاون آمادگی و مقابله شرکت مدیریت بحران کشور با بیان اینکه دستور شرکت مدیریت بحران دستگاه های امدادی در استان های پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز در آماده باش هستند، گفت: آمادگی مورد نیاز از سوی دستگاه های امدادی، انتظامی و خدماتی وجود دارد.

اکبرپور با تاکید بر اینکه شهروندان همواره باید نسبت به وقوع حوادث طبیعی هوشیار باشند، گفت: ولی این معنایش وحشت و وحشت مردم نیست و مردم باید آرامش خود را حفظ کنند و همانطور که گفتم این زمین لرزه از بعد لرزه های زلزله هفته گذشته است.

هیچ خسارتی گزارش نشده است

دقایقی بعد از وقوع حادثه، شرکت اورژانس کشور از اعزام تیم های ارزیاب در پی این زمین لرزه خبر داد و اعلام کرد که تا این لحظه خسارتی گزارش نشده است.

بر اساس اعلام این سازمان، تمام نیروهای اورژانس در آماده باش هستند و جای نگرانی نیست.

همچنین، سخنگوی شرکت آتش نشانی اعلام کرد که تماسی مبنی بر تخریب یا حادثۀ مرتبط با زلزله با سامانه ۱۲۵ گرفته نشده است.

زلزله تأثیری روی گسل های پایتخت کشور عزیزمان ایران نداشت

درهای ورزشگاه ها و مصلی به روی مردم باز شد

رئیس شرکت پیشگیری و مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز اعلام کرد زمین لرزه اخیر تنشی روی گسل های پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد نکرده است.

احمد صادقی در گفت وگو با ایسنا راجع به زمین لرزه ۴.۲ ریشتری اخیر که در ساعت ۵۴ دقیقه بامداد استان های پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز را لرزاند، اظهار کرد: دقایقی بعد از این زمین لرزه تمامی دستگاه های امدادی خدماتی و انتظامی به حالت آماده باش درآمده و آماده باش آنان همچنان ادامه دارد.

صادقی با بیان اینکه گزارش این دستگاه ها حاکی از این است که موردی از خسارت جانی و مالی در این زمین لرزه در پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ نداده هست، گفت: با این وجود تمامی دستگاه ها در آماده باش هستند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی های انجام شده است ازسوی مدیریت بحران از دستگاه هایی همچون مدیریت مصلی تهران، مدیریت ورزشگاه های بزرگ مانند آزادی و … خواستیم تا درهای خود را به روی مردم باز کنند تا کسانی که وحشت از زلزله دارند، در این اماکن مستقر شوند.

رئیس شرکت پیشگیری و مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: تمامی سوله های مدیریت بحران پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در آماده باش کامل هستند و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

صادقی راجع به اینکه آیا زمین لرزه اخیر ربطی به گسل های پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته یا موجب جنبش گسل های این شهر شده است یا خیر؟ به ایسنا گفت: بررسی های ما نشان می دهد این زلزله ربطی به گسل های پایتخت کشور عزیزمان ایران نداشته و تنشی نیز بر روی این گسل ها ایجاد کرده است.

صادقی از شهروندان خواست که آرامش خود را حفظ کنند و در عین هوشیاری در برابر زلزله، نگرانی و ترسی نداشته باشند.

شهردار تهران: مردم دلواپس نباشند/شهرداری در آماده باش است

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز ضمن اعلام آماده باش مدیریت بحران شهر تهران، از شهروندان خواست ضمن اینکه باید همواره آمادگی های مورد نیاز را داشته باشند ولی از بابت بعد لرزۀ بامداد چهارشنبه دلواپس نباشند.

وی اضافه کرد که زلزله رخ داده هفته گذشته زنگ هشداری جهت مدیریت بحران بود و باعث آمادگی زیاد این ستاد شد.

نجفی با بیان اینکه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با تمام ظرفیت هایش در آماده باش کامل جهت نقش آفرینی و مدیریت بحران های احتمالی است خطاب به شهروندان نیز گفت ضمن آنکه باید همواره آمادگی های مورد نیاز را داشته باشند، از بابت بعد لرزه امشب دلواپس نباشند.

آماده باش امدادگران هلال احمر/استان های معین پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در آماده باش هستند

معاون امداد و نجات هلال احمر استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز با اشاره به اینکه زلزله اخیر ملارد خسارتی نداشته، از آماده باش نیروهای هلال احمر ملارد خبر داد.

تاجیک نوری از آماده باش نیروهای هلال احمر شهرستان ملارد خبر داد و گفت: تاکنون گزارشی از خسارات جانی و مالی ارائه نشده است.

همچنین مدیر شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش استان های معین پایتخت کشور عزیزمان ایران در پی زلزله بامداد چهارشنبه خبر داد.

مرتضی سلیمی گفت: هشت تیم ارزیاب از استان های البرز و پایتخت کشور عزیزمان ایران به منطقه اعزام شدند و خوشبختانه گزارشی مبنی بر خسارات جانی و مالی تا این لحظه اعلام نشده است.

رئیس شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر افزود: استان های معین در آماده باش هستند.

هشدار پلیس فتا به شایعه سازانِ زلزله

ساعتی بعد از وقوع زلزله، پلیس فتا اعلام کرد با افرادی که بخواهند با ایجاد شایعه از زلزله در اینترنت آرامش جامعه را برهم بریزند، برخورد خواهد کرد.

این پلیس از شهروندان خواسته است که اخبار را از رسانه های رسمی و معتبر پیگیری کرده و به خبرهایی که از قول منابع ناشناس در اینترنت منتشر می شود توجه نکنند چراکه بسیاری از این افراد سودجویانی هستند که می خواهند با سوءاستفاده از زلزله اخیر مخاطبان و دنبال کننده های صفحات و کانال های خود را زیاد کردن دهند.

چندی پیش و بعد از وقوع زمین لرزه هفته گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران پلیس فتا اعلام کرده بود که بیش از ۲۰ شایعه ساز زلزله در اینترنت را شناسایی و به پلیس فتا احضار کرده است.

چند توصیۀ اورژانس جهت مواقع زلزله/فرار نکنید

به گزارش ایسنا، دقایقی بعد از وقوع زلزله ۴.۲ ریشتری ملارد که در پایتخت کشور عزیزمان ایران و کرج احساس شد، کانال شرکت اورژانس نوشت:

«چند راه حل سریع و مهم در مواقع زلزله را به یاد داشته باشیم:

زلزله آمد ولی فرار نکنید؛

کنار ستون وسطی ساختمان کنار دیوار بایستید و از سر و کله خود حفاظت کنید؛

از شیشه ها دوری کنید؛

زیر میز نهارخوری بخوابید؛

موبایل ها را شارژ کنید تا در صورت قطع برق، شارژ داشته باشید.

مقداری غذا در کیسۀ نایلونی قرار دهید، جهت ضرورت؛

داروها و مسَکن های مهم را همراه داشته باشید؛

شماره ۱۱۵، شماره تماس اورژانس است.»

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | مدیریت | استان تهران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz